Whirlpool bsf 9152 ox – opis lodówki

Lodówka to absolutnie niezbędny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. O ile bez zmywarki czy elektronicznej suszarki do prania można sobie jakoś poradzić, to bez lodówki będzie nam bardzo ciężko żyć. Dzięki lodówce nie musimy się martwić, że kupione jedzenie szybko się zepsuje. Tyczy się to chociażby mięs, nabiału, mrożonek i nie tylko. Pojawia się więc pytanie, jaką lodówkę wybrać. Odpowiedź na to pytanie jest zależna od wielu różnych czynników. Decydujące są nasze indywidualne wymagania i oczekiwania od sprzętu. Dzisiaj zajmiemy się modelem whirlpool bsf 9152 ox – ciekawą lodówką, dostępną również na polskim rynku. 

Lodówka whirlpool bsf 9152 ox posiada klasę energetyczną A++. Wszystko wskazuje więc na to, że jest to model przyjazny dla środowiska, a także dla naszej kieszeni. Duża oszczędność energii oznacza też w końcu niższe rachunki za prąd. Pojemność chłodziarki wynosi 258 litrów, natomiast zamrażarki – 111 litrów. Ciekawym rozwiązaniem jest technologia Stop Frost, dzięki której rozmrożenie całej lodówki zajmie nam tylko minutę. W lodówce znalazło się też miejsce na 32-litrowy pojemnik, zaprojektowany specjalnie do przechowywania warzyw i owoców, tak, aby zachować ich świeżość i smak na jak najdłuższy czas. Z kolei FreshBox to miejsce stworzone do przechowywania delikatnych potraw, na których trwałości zależy nam szczególnie.

Whirlpool bsf 9152 ox posiada drzwi otwierane zgodnie z osią urządzenia, co daje spore możliwości ustawienia lodówki w różnych konfiguracjach. Dla właścicieli świetnych domów nie ma to większego znaczenia, jednak osoby mieszkające w małych mieszkaniach, gdzie kuchnia daje małe możliwości ustawienia mebli i sprzętu, będą bardzo zadowolone.